Průběh zakázky – tepelná čerpadla

Jak probíhá spolupráce s námi?

Rádi byste užívali výhod tepelného čerpadla, popřípadě bojleru s integrovaným tepelným čerpadlem? Společnost E.T.B. Solar s.r.o. Vás celým procesem k úspoře energií provede. Pojďme se podívat na jednotlivé kroky naší spolupráce:

 1. Vybereme tepelné čerpadlo s ohledem na Vaše nároky.
  Tepelné čerpadlo je vhodnou volbou, chcete-li uspořit energii. Pro dosažení maximálních úspor je však nutné vybrat zařízení s odpovídajícím výkonem. Pojďme spolu najít konkrétní model i jeho nejvhodnější umístění v domě.
 2. Nainstalujeme Vám vybrané zařízení a uvedeme ho do provozu.
  Nepodceňujte ani profesionální instalaci. Připojíme Vám chladivový okruh a elektřinu. Integraci do topného systému doporučujeme svěřit odborníkovi, který instalovat původní otopný systém. Poté vše zkontrolujeme a systém uvedeme do provozu.
 3. Nastavíme parametry tepelného čerpadla pro efektivní fungování.
  Právě nastavení rozhodne nejen o úspornosti celého provozu, ale také o tepelném komfortu v domě. Zaškolíme Vás, abyste sami dokázali obsluhovat tepelné čerpadlo.
 4. Budeme tu pro Vás i nadále.
  Aby zařízení správně fungovalo a Vy jste měli jistotu minimálních nákladů na provoz, je nutné pravidelně čerpadlo kontrolovat, případně upravovat nastavení parametrů. Uzavřete s námi servisní smlouvu a my se o to postaráme.