Klimatizace

Klimatizace v panelovém domě

V posledních letech dochází k zateplování panelových domů, což je sice z hlediska úspor krok správným směrem, na druhou stranu jsou jejich obyvatelé často s klimatem doma nespokojeni, především v létě.

Jakmile se teploty několik dní drží kolem 30oC, v bytě je nesnesitelně. Situace se nelepší ani v noci. Venku se sice ochladí, ale panelový dům to „nestihne“. Lidem se tak hůře spí, jsou unavení a bez energie. Ještě hůře to nesou starší lidi či ti, kteří mají zdravotní komplikace. Co s tím? Situace se dá efektivně vyřešit klimatizací.

Seznamte se s klimatizací Panasonic:

Klimatizace prošly v posledních letech velkým vývojem, a když „sáhnete“ po moderním výrobku, nemusíte se bát, že byste měli přístroj s drahým provozem, který se špatně ovládá.

Chcete-li do své domácnosti sofistikovaný přístroj, volte klimatizaci Panasonic. Společnost dodává na trh neustále nové výrobky s tou nejmodernější technologií.

O kvalitě klimatizací Panasonic svědčí nejen více než třicetileté zkušenost v tomto oboru, ale také prestižní ocenění za design „Product design award 2013“. Toto ocení však nehodnotí jen vzhled zařízení, ale také funkčnost, vliv na životní prostředí a inovativnost.

Jemné suché chlazení vs ostatní

Etherea: Klimatizace do domácností

Etherea je klimatizace určené hlavně do domácností. Její uživatelé vítají především snadnou údržbu, chytrý systém čištění, moderní design a vysokou účinnost.

Dokonce dosahuje nejlepší účinnosti na trhu, a to v SEER (sezónní poměr energetické účinnosti) a SCOP (celoroční koeficient výkonnosti).

V neposlední řadě oceníte pohodlnou a hlavně snadnou manipulaci přes aplikaci Internet Panasonic. Zvládne to každý. Stačí mít jen připojení na internet a prostřednictvím počítače, smartphonu či tabletu ovládáte klimatizaci.

Systém Econavi v klimatizaci Etherea

Panasonic vyvinul rytmické ovládání teploty využívající fyziologické vlastnosti organismu člověka. Jde o systém Econovi, kterým jsou vybavené klimatizace Etherea. Senzor Autocomfort umožňuje měnit teplotu v místnosti s ohledem na přítomnost člověka a jeho aktivity.

Nejste-li v místnosti, klimatizace udržuje nižší teplotu. Pokud přijdete do pokoje a odpočíváte, teplota se zvýší. Systém rozezná, i když jste aktivní (což znamená, že se sami zahřejte) a teplotu podle toho sníží.

Čidla se vyznačují velkou přesností. Máte doma psa nebo kočku? Nestane se, že by je systém zaměnil s Vámi.

Systém Econavi rytmicky ovládá nejen vyhřívání místnosti, ale také její chlazení, a to s ohledem na sluneční svit během dne. Nemusíte tak ručně měnit ochlazování vzduchu přes den a v noci. Čidlo rovněž vyhodnotí situaci s ohledem na počasí (slunečno, zataženo).

Užívejte si stálého tepelného komfortu a zároveň mějte jistotu maximální úspory energie bez toho, abyste Vy museli cokoliv dělat.

Plýtvání energie - klimatizace

Reakce klimatizace na slunce

Čistý vzduch díky Nanoe-G

Klimatizace Panasonic využívají systém Nanoe-G pro zajištění čistého vzduchu v místnosti. Odstraňuje viry a bakterie z 99% účinností, a to nejen ze vzduchu, ale také ze všech povrchů v místnosti. Uvedený systém zabraňuje růstu plísní a tím jsou klimatizace vhodné i pro alergiky. Technologie Nanoe-G získala dokonce schvalovací pečeť Britské nadace pro alergie.

Jako negativa klimatizací se často uvádí vysušování pokožky a sliznic. Možná také máte zkušenosti s pocity sucha v krku či pálení očí, když jste dlouho v klimatizované místnosti. I s tím si klimatizační jednotky Panasonic poradí. Mají jemné suché chlazení udržující o zhruba 10 % vyšší úroveň relativní vlhkosti. Díky tomu nás nedráždí.

Čištění vzduchu klimatizací

Odolnost a tichý chod

Klimatizace Panasonic mají odolnou konstrukci zajišťující jejich dlouhou životnost. „Zvládnou“ vysoké i velmi nízké teploty a poradí si rovněž s vysokou vlhkostí a povětrnostním podmínkami. Odolnost je ověřována systémem zkoušek a testů. Spolehnout se můžete také na velmi tichý chod klimatizace.

Shrnutí výhod klimatizací Panasonic

  • pohodlné ovládání
  • vysoká funkčnost
  • úspora energie
  • čistota vzduchu
  • inovativní moderní design
  • stoprocentní kontrola
  • odolnost
  • tichý chod

Klimatizace Panasonic bude i Váš efektivní a zároveň úsporný pomocník, který Vám vždy dopřeje ten nejlepší tepelný komfort.